Arneštovický mlýn - I. Běh

Informace o táboře - 2014

16.7.2014

Nemáte naše mafiánské tričko? A chtěli byste ho? Napište nám a pokud se vás sejde 10 a víc, objednáme další várku. Cena jednoho trička je 200,-. Trička budou k dispozici pro osobní vyzvednuti na Kladně nebo dle telefonické dohody(724900388) můžeme tričko zaslat i jinak.

15.7.2014

Krásný den všem,

včera jsme dostali moc krásný e-mail, který je pro nás něco jako vyznamenání. Se svolením autorky ho zde můžeme publikovat. Vážíme si ale také všech ostatních příspěvků, které přidáváte na náš facebook. Včerejší email nás vedl k myšlence sesbírat Vaše ohlasy. Proto bychom byli rádi, kdybyste nám, ať už jako veřejný komentář pod tímto příspěvkem na našem facebooku nebo na emailovou adresu http://www.arnestovickymlyn.moxo.cz/kontakt.php , zaslali vaše hodnocení našeho tábora, ať se do příštího roku můžeme zlepšit a zjistit, co se Vám líbílo a líbí na našem Arneštovickém táboře.
.
"Vážený pane Pecuši,
chtěla jsem Vám všem poděkovat za Lenku,která jako vždy přijela z tábora nadšená(ještě nepřestala od soboty s vyprávěním),ale hlavně za péči,kterou jste jí věnovali během pobytu v nemocnici.Byla moc ráda,že se mohla vrátit za Vámi na tábor.Moc si toho vážím a můžu říct,že s takovou vstřícností a obětavostí se dneska člověk těžko setká.Jste opravdu skvělí!Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám všem krásný a pohodový zbytek prázdnin. 
.
Monika Petráňová s Lenkou"
.
Děkujeme!
Za celý kolektiv vedoucích
Matěj Jirka alias Slavomír Krmilka

2.7.2014

Dobrý den všem, z technických důvodů nemůžeme přidávat aktuální informace o dění z tábora na tyto stránky. Prosím navštivte naše facebookové stránky, kde můžete prohlížet fotografie a číst aktuální informace z dění v tábře, i bez jakékoliv registrace.

S pozdravem MAFIÁNI z ArneCity

25.6.2014

Přátelé, kamarádi.

Toto je nejspíš náš poslední předtáborový příspěvek. Jako každý rok i letos budou k dispozici pohledy zdarma. K pohledům prodáváme i známky. Letos se budeme snažit Vás informovat o dění v táboře na našich facebookových stránkách, aby ani vám u počítačových obrazovek neuniklo dění v táboře.

Mafii zmar!

17.6.2014

Vážení budoucí občané a návštěvníci ArneCity, 
tábor se nám kvapně blíží, už vykukuje spoza rohu a my Vám přinášíme informace k odjezdům na tábor.

Způsob dopravy je zajištěn autobusem (autobusy budou označeny cedulkou LDT Arneštovice i místem srazu)
 
Kladno - Sítná (parkoviště před kinem Hutník)
  Vedoucí autobusů: Kateřina procházková - tel. 777 838 690
  Sraz: 28. června 2014 - 7:30 hodin - odjezd 8:00 
  Předpokládaný příjezd: 12.července 2014 - 13:30 hodin
 
Praha - za autobusovým nádražím Roztyly (u OBI)
  Vedoucí autobusů: Kamila Hůrková- tel. 728 201 272 
  Sraz: 28. června 2014-8:15 hodin - odjezd po příjezdu autobusů č.1 a č.2 z Kladna
  Předpokládaný příjezd: 12.července 2014- 12:30 hodin
 
Týnec nad Sázavou (autobusové nádraží)
  Vedoucí autobusů : Ladislav Král - tel. 606 418 150
  Sraz: 28. června 2014-8:30 hodin - odjezd 9:00
  Předpokládaný příjezd: 12.července 2014- 12:30 hodin
 
 Benešov u Prahy (naproti nové budově OSSZ)
  Vedoucí autobusů : Lukáš Chroust - tel. 723 929 595
  Sraz: 28. června 20149:00 hodin - odjezd 9:30
  Předpokládaný příjezd: 12.července 2014- 12:30 hodin
 
  Kontakty a adresu tábora naleznete v sekci Kontakt.
 
Prosíme rodiče předat vedoucímu zdravotní kartičku pojištěnce, druhou část přihláškyobálku s léky, pokud dítě nějaké užívá. ( na obálce musí být jméno dítěte s popisem léků - kolik a kdy). Rodiče jsou povinni si dítě vyzvednout osobně - při zpoždění autobusu, prosíme o trpělivost. Doporučený seznam věcí na tábor v Arneštovicích naleznete v sekci Co na tábor

 

2.6.2014

STAROSTOVO PROHLÁŠENÍ

Vážení občané a návštěvníci ArneCity,
   na sjezd mafiánských rodin je už téměř vše nachystáno. Již brzy se ukáží ve Vašich poštovních schránkách, internetových stránkách nebo i facebooku přesné instrukce ke sjezdu mafiánů. Poslední místa se nám již pomalu plní a my neradi někoho odmítáme, neváhejte si proto zažádat o přihlášku!
   Banka je již připravena na nával a schraňování vašich peněz. Do oběhu jsme vyslali speciální sadu bankovek s novým mafiánským designem, které budete moci mimo jiné legální výdělečné činnosti vyhrát třeba v našem Casinu. Lahodných chutí si budete moci dopřát v
ArneCitské **** restauraci, kde Vám náš kolektiv Zlaté vařečky připraví nevídané pokrmy z exotických koutů světa. Tady by se i Pohlreich cítil jako Alenka v říši divů! Najde-li se volná chvilka v nabitém mafiánském životě v ArneCity, můžete ji strávit v bahenních lázních, slunné pláži a peřejích Trnávka, nebo třeba i ve dvou nových křišťálových bazénech.

   ArneCity je vybaveno zrekonstruovanými čtyřlůžkovými hotely. Ke standartnímu vybavení patří okenní klimatizace, pohodlné postele se skoro-saténovým povlečením či vestavěné skříně z vzácných dřevin. Vybrat si můžete mezi 2** a 4**** ubytováním. (se štěnicemi, bez štěnic, s ramínkem apod. :-) ).
   Musím říci, že představitelé obce se na Vás už těší.

Váš neúplatný milovaný starosta.

*Ve spolupráci s naším investorem

 

24.4.2014

Získali jsme fotografie mafiánů, kteří se k nám chystají. Líbí se Vám? Nám ani trochu! Snad policie a starosta zarazí jejich řádění v našem poklidném městečku ArneCity  (Složení) Okomentujte nám ho na stránkách fb

 

13.4.2014

STAROSTOVO PROHLÁŠENÍ

Vážení občané a návštěvníci města ArneCity,
je to již nějaký pátek, co jsem se zvolil starostou tohoto města a musím říci, že jste zvolili dobře.

   Dozvěděl jsem se, že v termínu 28.6.-12.7.2014 se bude konat sjezd těch nejvlivnějších klanů(rodin) mafie v našem městě.

   Každý návštěvník, který se chová dle našich zákonů, a utratí spoustu dollarů v našem městě, je vítán. Bankéř si už teď mne ruce nad tím, jak na tom ArneCity vydělá. Ale chtějí-li nám mafiáni do našeho poklidného nezkorumpovaného města zavést svoje nekalé praktiky, zle se jim povede! Náčelník policie Corrado Cattani se svojí družinou bude zločinnost trestat nekompromisně a doufám, že do našeho obávaného vězení ArneTraz nebude muset nikoho zavřít. Na příjezd mafie se připravuje také naše nová nemocnice s doktory Dr. Krmilka a MuDr. Fikáčková

   Proto buďte vítáni a dodržujte zákony města ArneCity. Jistě se vám v našem městě bude líbit.

Váš neúplatný starosta

Paul Bém

 

3.4.2014

Přesný termín sjezdu  MAFIÁNSKÝCH RODIN je 28.6.-12.7.2014 a cena činí 5497,-

 

23.3.2014

Přátelé, kamarádi...
Přinášíme Vám další zprávy z našeho zatím bezejmenného mafiánského města. Jsme rádi, že už jste nějaké návrhy poslali. Musíme přiznat, že naším favoritem je zatím „ArneCity“. Zároveň pro Vás máme návrh podoby trička. Jak se Vám líbí?Triko MAFIE

   V naší bance se tisknou nové dollary $, tak snad nám do tábora uschnou, abyste s nimi mohli podplácet, ochraňovat svoji mafiánskou rodinu, nakupovat a zároveň jich hromadu vydělat. Dollary získáte legální, ale občas i nelegální cestou... To už záleží na Vás, jak přijmete naše úkoly pro Vás.
Zbrusu novou podobu letos dostanou bezplatné pohledy, neváhejte si proto vzít s sebou psací potřeby a pokud zapomenete známky, můžete si jich u nás koupit, kolik budete chtít.
Abyste vypadali a cítili se jako správní mafiáni, vemte si prosím s sebou na CTH černé triko, tmavé brýle, klobouk nebo něco, co na správného mafiána neodmyslitelně patří.
  Pozorně sledujte naše další zprávy. Pište nám .... cokoli.... nápady, připomínky, návrhy, dotazy nebo klidně jen pozdravy. Pište si i o přihlášky... Těšíme se na Vás
My Fšichni - SHOD a spol.

 

24.12.2013

Krásný Štědrý den všem!
Copak Vám nejžil ježíšek? Na příští rok jsme připravili Vámi žádané téma: "Mafie". Ocitneme se v mafiánském měste. Vaši vedoucí budou KMOTŘI jednotlivých rodin. Vy pro ně a pro blaho celého klanu budete plnit různé dležité úkoly a také aby vaše rodina přežila a udržela si svoji reputaci.
   Důležité pro celou mafiánskou rodinu je aby všichni členové rodiny drželi za každé situace po spolu, nikdo neporušil OMERTU a aby se hlavně zbavili konkurence.
Nad dodržováním zákonů ve měste bude dohlížet starosta a jeho policie. Pro narušitele zákonů bude připraveno nejdrsnější vězení, které jste kdy viděli ARNETRAZ.
Čeká Vás hromada her, zábavy, letního kina, diskoték, koupání, napětí a vzrušení.
  Mafiánské město je však teprv ve výstavbě a ještě nemá jméno. Proto máte možnost ho pojmenovat na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/LDTarnestovice1 v komentářích. Vše co je na facebooku je i zde. Jen jsme vám blíž a vy můžete ovlivnit k lepšímu, co pro vás připravujeme.
tak neváhej třeba vybereme Tvůj návrh.
Moc děkujeme a už teď se těšíme!
SHOD a spol.