Arneštovický mlýn - I. Běh

Aktuální informace o táboře - 2015

24.6.2015

Zdravíme všechny rodiče i táborníky,
už se objevilo pár dotazů na odjezdy autobusů. Informace o odjezdech byste měli mít do začátku příštího týdne ve svých poštovních schránkách. Pro případ, že by se naši holubi zatoulali, Vám předběžné informace o odjezdech přikládáme zde:

Kladno - Sítná (parkoviště před kinem Hutník)
Sraz: sobota 4.července - 7:30 hodin - odjezd 8:00    
Předpokládaný příjezd: sobota 18. července - 13:30 hodin
Vedoucí autobusu: Kamila Hůrková +420 728 201 272

Praha - za autobusovým nádražím Roztyly (u OBI)   
Sraz: sobota 4.července 8:15 hodin - odjezd po příjezdu autobusů č.1 a č.2 z Kladna  
Předpokládaný příjezd:  sobota 18. července - 12:30 hodin  
Vedoucí autobusu: Petr Mareček +420 607 166 194

Týnec nad Sázavou (autobusové nádraží)
Sraz: sobota 4.července 8:30 hodin - odjezd 9:00
Předpokládaný příjezd:  sobota 18. července - 12:30 hodin
Vedoucí autobusu: Ladislav Král +420 606 418 150

Benešov u Prahy (naproti nové budově OSSZ)
Sraz: sobota 4.července - 9:00 hodin - odjezd 9:30
Předpokládaný příjezd:  sobota 18. července - 12:30 hodin
Vedoucí autobusu:  Lukáš Chroust +420 723 929 595

Prosíme rodiče předat vedoucímu zdravotní kartičku pojištěnce, #!!! druhou část přihlášky !!!# , obálku s léky, pokud dítě nějaké užívá. ( na obálce musí být jméno dítěte s popisem léků - kolik a kdy). Rodiče jsou povinni si dítě vyzvednout osobně - při zpoždění autobusu, prosíme o trpělivost. Doporučený seznam věcí na tábor v Arneštovicích naleznete v sekci FAQ
.
 Podepsáním bezinfekčnosti se rodič zavazuje, předat dítě nejen bez příznaků infekčního onemocnění, ale také bez vší. Prohlídku dětí k vyloučení vší provádíme bezprostředně po příjezdu dětí na tábor. Má-li dítě vši, okamžitě Vás kontaktujeme, abyste si dítě co nejdříve vyzvedli. Vrátit nám dítě můžete po důkladném odvšivení a pouze s lékařským potvrzením, že je bez vší.
.
S přáním hezkého dne
LDT Arneštovický mlýn 1. běh

8.6.2015

Nezapomeňte! Již pozítří v 19:00 v Kladenském Divadélku se s námi můžete vidět a my už se těšíme!
Váš filmový štáb Arnewoodu

5.6.2015

Hezký den všem,
pokud máte zájem získat další informace o táboře, na cokoliv se nás osobně zeptat nebo si jen poslechnout, jak to na táboře chodí, doražte do restaruace Kladenské divadélko 10. 6. 2015 ve středu v 19:00 stůl vzadu přímo naproti vchodu. Vzhledem k malému zájmu je kapacita omezena na cca 12 osob.
Váš filmový štáb Arnewoodu

27.5.2015

     Přípravy na filmový festival v ArneWOODu jsou už v plném proudu. Filmový štáb již staví stage pro předávání Janderů, kde nebude chybět ani 252“ FULL-HD plátno a řečnický pult pro projevy našich nejváženějších hostů, ranní nástupy nebo jako rekvizita filmových scén. Hotelový personál chystá Vaše voňavá apartmá se skoro-saténovým povlečením a výhledem na překrásnou přírodní scenérii. Kdo náš festival zná, ví, že apartmány jsou vybaveny nejmodernějším zařízeními, jako je např. okenní klimatizace, samoruční okenní stínění, vestavěné skříně ze vzácných dřevin atp. Nezahálely ani naše zdravotní sestry, které zrevidovaly lékařský materiál. Máme tedy na Vaše bolístky nové pilky, skalpely a také čerstvý rajský plyn. To bude na sále veselo... Zlaté vařečky vysmýčily a vyšperkovaly kuchyň ve všech zákoutích, že by se dalo jíst i z podlahy. V tuto chvíli už zbývají jen drobné úpravy a my jsme připraveni na nápor náročných hostů. Těšíte se také? 

*** Teď z trochu vážnějšího soudku: ***

     Během jednoho týdne budeme objednávat trička pro děti. Pokud jste ještě neposlali přihlášku a chcete památeční tričko, pošlete ji prosím, co nejdřív. Trička objednáváme na počet a pro Vás respektive Vašeho potomka bychom zřejmě neměli. A to by byla škoda. 
     Rozhodli jsme se, že pokud byste měli zájem, uskutečníme letos schůzku rodičů s vedením našeho turnusu. Schůzka by byla jen jedna na Kladně 10. 6. 2015 ve středu v 19:00. Schůzku budeme pořádat poprvé. Nemáme tedy přehled o tom, kolik z Vás by o ní mělo zájem. Napište nám prosím do komentářů nebo na email, že máte zájem a kolik by vás přišlo. Místo upřesníme nejpozději týden předem na základě vašeho zájmu. Prosíme rozšiřte mezi sebou tuto informaci.
Váš 1. Turnus LDT Arneštovický mlýn

13.4.2015

Hledáme pomocnici(íka) vedoucího

Kladenský táborový kolektiv vedoucích hledá schopné mladé lidi, nejlépe student(k)y, pro práci na letním dětském táboře, který se nachází u Arneštovic v srdci Vysočiny s krásnou přírodou okolo a koná se v termínu od 4. 7. do 18. 7. 2015.

Charakteristika činností a úkolů

 • Práce a dohled nad dětmi
 • Příprava a realizace her pro děti
 • Být pomocnou rukou vedoucího
 • Příprava tábora
 • Účastnit se důležitých srazů
 • Zúčastnit se příprav tábora 28-29.6.2015

Předpoklady

 • Pozice je vhodná především pro student(k)y středních škol
 • Doporučený věk 16-19, není podmínkou přijetí.
 • Zkušenosti s tábory velkou výhodou.  Alespoň jako dětský účastník.
 • Zdravotní způsobilost

Obecné předpoklady

 • Schopnost týmové práce
 • Trpělivost
 • Spolehlivost
 • Veselý charakter

Nabízíme

 • Ubytování a stravu na 14dní zdarma
 • Finanční odměnu cca 800,-Kč/14dní
 • Přátelské a zábavné prostředí
 • Prostor pro seberealizaci a vlastní nápady
 • Zkušenosti s výchovou dětí
 • Zábavu

Kontakt:

Dušan Pecuš - Hlavní vedoucí tábora
+420 724 900 388
arnestovickymlyn1b@seznam.cz
http://www.arnestovickymlyn.moxo.cz/
https://www.facebook.com/LDTarnestovice1

4.4.2015

Ahoj táborníci!

Volná místa na táboře nám pomalu mizí a někteří z minulého roku, si ještě nenapsali o přihlášku! Tábor je z 80% již obsazen a volná místa nám mizí před očima, tak ať nepropásnete svoji šanci nahlédnout do světa filmových hvězd, do světa ArneWOODu…

My, jakožto filmový štáb, již známe složení hvězd pro letošní táborový rok. A máte se opravdu na co těšit!

Představí se nám slavný režisér a scénárista John Vice! Jeho pravá ruka zvukař Bob Quiet, levá ruka osvětlovač Don’t Šajn a pravá noha kameraman Pana Sonic! Tyto báječné hochy již nemusím více představovat, všichni zajisté víme, o kom je řeč! Pak tu máme neopomenutelné pomocnice filmového štábu, které se budou starat o zdraví a krásu herců a štábu Joana Clapetka  a Rose Makedown.

A teď, milé dámy a milý pánové, přichází na řadu slavné hvězdy, které nám přislíbily svou účast:

Arny Whitenegger          – Terminátor
John Dupp                    – Jack Sparrow
Angelina Folie               – Zloba
Žral Gepardy                 – Obelix
Anjelica Hustá               -- Morticia Addams
Lucy Houbeless             – Xena
Tom Klus                      – Maverick
Andy Serkus                 – Glum
Jennifer Kredence          – Katniss Everdeen

A jejich méně známí pomocníci

Michelle Pfajfka              - CatWomen
Koní Hnis                       - Neo
Gillian Drsoňová              - Katherine Scully

Nejenomže víme obsazení tábora, ale my také víme, co se na Vás chystá! Na úvod je připravena monstrózní MegaShow. Filmový festival v Karlových Varech je oproti tomu jen dětská párty v mekáči! Nebude chybět červený koberec, paparazzi, limuzíny, občerstvení, faux passy, leštěné zábradlí a spoustu dalších věcí, které k tomu patří. Jo a taky ty hvězdy tam vystoupí! To vše v jeden den!

Další dny si prožijete v těch nejlepších filmech, vyzkoušíte si, jaké to je točit i být točen. Ti nejlepší z vás budou vyhlášeni na předávání zlatých Janderů. U amatérů se tomu říká „Oscar“… Čeká vás speciální denní tisk, kde nebude chybět předpověď počasí, jídelní menu, zajímavosti ze světa filmu a rozhovory s osobnostmi.

Na závěr pro Vás máme tajnou zprávu, že se budou konat hry ilegálního charakteru a na ty se my těšíme nejvíc!

Koní vtisk se s Vámi loučí!
Za nějaký čas se zase ozvem.

23.2.2015

POZOR! Změna účtu v online přihláškách. Prosíme všechny, kteří použili pro platbu č. ú začínající 323 ... ... / 0800 a nedostali dnes email, aby nás kontaktovali. Tento účet byl zrušen a pro platbu je použit nový.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení
LDT Arneštovický mlýn

2.1.2015

Vítáme všechny táborníky v novém roce 2015!

Do nového roku vstupujeme hned s několika novinkami. Tou první jsou naše webové stránky, které dostaly nejenom nový vzhled, ale také nové funkce a zároveň jsme rozšířili množství informací, které zde můžete najít….
Druhou novinkou je, že jsme k 1.1.2015 spustili přihlašování na tábor. Takže už teď nám můžete psát o přihlášky a zajistit si tak první místa na táboře. Přihláška s číslem *1* je už však zarezervována.
S tím vším také souvisí nový systém přihlašování viz PŘIHLÁSIT. Cena tábora pro rok 2015 činí 5566,-Kč. Jak jsme slíbili, máme pro některé z Vás speciální slevu ve výši 5% Pokud tedy vezmete s sebou svého  sourozence pojedete pouze za 5287,-Kč/osobu. Zároveň, když budete chtít vědět, v jakém stavu se Vaše přihláška nachází, můžete na našich internetových stránkách, v sekci Přihlášky->Stav přihlášky sledovat její stav (aktualizace 1x týdně) a zároveň mohou vaše děti získat přehled o svých kamarádech, kteří na tábor jedou a s kterými nejsou v kontaktu. To byl také hlavní záměr tohoto kroku. Stránky mají mnoho dalších nových sekcí, nejlepší ale bude, když si je prohlédnete sami.

S pozdravem
vedení 1. běhu LDT Arneštovice

22.11.2015

Ahoj všichni,

je to jen pár měsíců, co skončil tábor a opustili jsme naše mafiánské město ArneCity a už pro Vás připravujeme nové dobrodružství. Příští rok se totiž přeneseme do světa Hollywoodu, filmových hvězd,  stříbrných pláten  a navštívíme poněkud na-hlavu-postavené město ArneWood.

        Celé město ArneWood je pod vedením filmového štábu ve složení kameraman, režisér, střihač, klapka, kostymérka a další více či méně podstatné role odborného štábu. A v neposlední řadě nechybí produkční J. Janda, jehož ceny se jako tradičně budou udílet na konci naší filmové cesty. Každý, kdo kdy získal ocenění (sošku) „Zlatý Jandera“, už ve světě filmu něco znamená! Získá ji i někdo z Vás?

        V našem na-hlavu-postaveném městě si vyzkoušíte nejen roli zpoza kamery a mikrofonu nebo roli herců, hereček či rekvizity, ale do filmu se i přesunete! Budete moci natočit kasovní trhák nebo zazářit svým hereckým uměním. Zkusíte si také, jak chutná „chlebíček“ filmových kaskadérů. Stanete se maskéry, zakusíte život na vysoké noze nebo i tvrdý chleba kritiků a hlavně doufáme, že si užijete moc a moc legrace,  odnesete si spoustu zážitků a poznáte nové kamarády!

        Abyste se měli na co těšit, nabídneme Vám filmy jak dobrodružné, tak i SCI-FI, pohádky, komedie, tragédie, tragikomedie dokonce okusíte i svět hororů. Známé Hollywoodské, teď již Arnewoodské, hvězdy Vás provedou TOP filmy jako např. Hunger Games, Indiana Jones, Vetřelci, a další a další....

        A teď trochu z jiného soudku. Letos pro Vás máme několik drobných změn. Chystáme pro Vás zjednodušené přihlašování a to tím způsobem, že Vám přihlášku můžeme poslat rovnou na email, můžete platit bankovním převodem a dokonce budete moci online sledovat, v jakém stavu se Vaše přihláška nachází, je-li zaplacená nebo přijatá a kdo z minulých let na tábor jede!

        Apelujeme na majitele a chceme pro Vás získat slevy. Je to na dobré cestě, ale přeci je pořád ještě brzy. Dáme Vám včas vědět.

Koně a víru,
Najdeš v ArneWoodu !