Arneštovický mlýn - I. Běh

Aktuální informace o táboře - 2016

17.7.2016

Přeji hezký podvečer všem! Doufám, že se vám všem náš tábor líbil a že vás nebo spíš vaše ratolesti příští rok uvidíme znova. Samozřejmě můžete využít náš email ( arnestovickymlyn1b@seznam.cz ) k zaslání vašich připomínek ať už kladných či záporných. Zároveň přikládám veškeré fotografie z tábora...
http://pecka2.rajce.idnes.cz/Arnestovice_2016_ArnEgypt_1/
http://pecka2.rajce.idnes.cz/Arnestovice_2016_ArnEgypt_2/
http://pecka2.rajce.idnes.cz/Arnestovice_2016_ArnEgypt_3/

Přeji hezké prohlížení a vzpomínání
ZVT Matěj Jirka (RÝ)

29.6.2016

Zdravíme všechny nastávající táborníky a jejich nejbližší!
O víkendu proběhly poslední přípravy bájného ArnEgypta, který je v tuto chvíli plně připraven pro příjezd našich nejvyšších bohů Rá, Rý, Rí, otevíračů lebek, všech faraónů a jejich zvířecích mazlíčků a také v především pro vás. Ve vrchní části tábora vás přivítá pyramida nedozírné velikosti. Pro vaši ochranu jsme nechali na nástupišti vystavit dvě sfingy a Ráův palác zalily zlaté sluneční paprsky.

A pokud jste nervózní jako my, můžete sledovat tento odpočet:
http://arnestovice1beh.cz/jquery-countdown-master/index.html

Tak šup zítra pro vízo a za chvíli hurá na tábor.
Už se na vás těšíme!

13.6.2016

Zdravíme všechny rodiče i táborníky,
už se objevilo pár dotazů na odjezdy autobusů. Informace o odjezdech byste měli mít do začátku příštího týdne ve svých poštovních schránkách. Pro případ, že by se naši holubi zatoulali, Vám informace o odjezdech přikládáme zde:

Kladno - Sítná (parkoviště před kinem Hutník)
Sraz: sobota 2.července - 7:30 hodin - odjezd 8:00    
Předpokládaný příjezd: sobota 16. července - 13:30 hodin
Vedoucí autobusu: Martina Krešneová  +420 739 640 899

Praha - za autobusovým nádražím Roztyly (u OBI)   
Sraz: sobota 2.července 8:15 hodin - odjezd po příjezdu autobusů č.1 a č.2 z Kladna  
Předpokládaný příjezd:  sobota 16. července - 12:30 hodin  
Vedoucí autobusu: Kamila Hůrková +420 728 201 272

Týnec nad Sázavou (autobusové nádraží)
Sraz: sobota 2.července 8:30 hodin - odjezd 9:00
Předpokládaný příjezd:  sobota 16. července - 12:30 hodin
Vedoucí autobusu: Ladislav Král +420 606 418 150

Benešov u Prahy (naproti nové budově OSSZ)
Sraz: sobota 2.července - 9:00 hodin - odjezd 9:30
Předpokládaný příjezd:  sobota 16. července - 12:30 hodin
Vedoucí autobusu:  Lukáš Chroust +420 723 929 595

Prosíme rodiče předat vedoucímu zdravotní kartičku pojištěnce, #!!! druhou část přihlášky !!!# , obálku s léky, pokud dítě nějaké užívá. ( na obálce musí být jméno dítěte s popisem léků - kolik a kdy). Rodiče jsou povinni si dítě vyzvednout osobně - při zpoždění autobusu, prosíme o trpělivost. Doporučený seznam věcí na tábor v Arneštovicích naleznete v sekci FAQ

 Podepsáním bezinfekčnosti se rodič zavazuje, předat dítě nejen bez příznaků infekčního onemocnění, ale také bez vší. Prohlídku dětí k vyloučení vší provádíme bezprostředně po příjezdu dětí na tábor. Má-li dítě vši, okamžitě Vás kontaktujeme, abyste si dítě co nejdříve vyzvedli. Vrátit nám dítě můžete po důkladném odvšivení a pouze s lékařským potvrzením, že je bez vší.

Seznam věcí, které by dítě mělo s sebou mít, naleznete v sekci FAQ nebo na tomto odkaze SEZNAM.


S přáním hezkého dne
LDT Arneštovický mlýn 1. běh

25.5.2016

Ahoj všem, 
starověké město Arnegypt se začíná probouzet k životu. Faraonové a královny už postavili dvě krásné sfingy, aby si na svoji stranu naklonili mocné bohy Rá, Rý, Rí. Ale ti dali najevo, že takové drobnosti nestačí a že tak málo darů jich není hodno. Proto ještě musí vyrůst pyramidy, bude vyčištěna řeka Nil od nepříjemného šavlozubého hmyzu, krokodýlů a dalších potvor.   No co vám budeme povídat.... Těšíme se na vás a doufáme, že program, který připravujeme, se vám bude líbit. A doufáme, že s vaší pomocí se nám podaří zlomit prokletí mumie a nalézt ztracenou pyramidu.
Vaši bohové

 

29.3.2016

Krásné povelikonoční úterý,

V tuto chvíli jsme naplnili kapacitu tábora a dále již nerozdáváme přihlášky. Pokud máte zájem, můžeme Vás zařadit do seznamu náhradníků a při uvolnění přihlášky Vám ji zaslat. Zároveň pro všechny, kteří ještě neodeslali 1. část přihlášky, učiňte tak do 16.4.2016. Nepřijaté 1. části přihlášek do tohoto termínu, budou po předcházejícím upozornění uvolněny a poskytnuty dalším zájemcům.

EDIT: Pokud už teď někdo víte, že přihlášku nestihnete odeslat nebo nastaly komplikace a vy nemůžete jet, dejte nám vědět arnestovickymlyn1b@seznam.cz .Čekající a i my to oceníme.

S pozdravem Rá. Rý, Rí

19.3.2016

Krásné sobotní dopoledne,
tábor se nám rychle plní a nám nezbývá nic jiného než Vás upozornit, že pokud necháte přihlášení na poslední chvíli, nemusí už být místo... To by byla škoda obzvlášť pro ty, kteří s náma jezdí již dlouho dobu.

Zároveň jsme přidali v horní části facebook stránky tlačítko "Rezervovat", na které když kliknete, budete přesměrováni na přihlašovací stránku.

V tuto chvíli známe nejenom Arnegyptské bohy Rá, Rý, Rí ale i jejich vyvolené zdravotníky Sinuheta a Ptahhora. Víme, že v Arnegyptě s jistotou budou vládnout faraónové a královny Thabit Lisimba, Sanura, Merit, NeferNeferNefer, Achnaton, Nefertity a Kleopatra. Zbylí zatím ještě vedou bratrovražedné souboje o místo na trůnu a nezvolili si své královské jméno. 
Dobrodružná pouť za ztracenou pyramidou se nám ale již teď komplikuje a my víme, že pokud ji chceme najít, musíme zničit starobylou, černou magií oživenou, mumii.

Ma'a salama Rá, Rí a Rý

16.2.2016

Dobrý den všem,
s malým zpožděním ale právě jsme spustili online přihlašování na tábor! Proto s chutí do přihlašování vašich ratolestí! Cena tábora pro rok 2016 činí 5635,- Kč,
    pro sourozence máme speciální slevu na cenu 5336,-Kč
    cena týdenního pobytu(od soboty do soboty) je 3358,-Kč
Všem, co už si o přihlášku napsali předem, jsme jim ji už poslali. Zkontrolujte si proto své emaily a pokud Vám nepřišla, kontaktujte nás, vše napravíme.
S pozdravem Rá Rí Rý

3.2.2016

Dobrý večer Vážení rodičové,
spousta z Vás nám již psala o přihlášku a obrátila se na nás s dotazy na tábor v roce 2016. V tuhle chvíli již máme většinu administrativy hotovou a čekáme již jen na potvrzení od pana Jandy, který slíbil, že tento pátek vše dodá. Takže příští týden s největší pravděpodobností oficiálně odstartujeme přihlašování. Prosíme tedy ještě o trpělivost, ArnEgypt Vás očekává...
S pozdravem Rá Rí Rý

16.12.2015

Nazdar všichni!
Rok 2015 se nám pomalu chýlí ke konci a my Vám přinášíme informace o tom, co skvělého jsme si pro Vás připravili/připravujeme na příští rok.
CTH ponese název ArnEgypt aneb s mumií v zádech. Přeneseme se do dávného Egypta, kde budou vládnout mocní bohové Rá Rí Rý a vykonavatelé jejich moci - bohatí faraonové. Všichni faraonové se sjedou na jedno vzácné místo, aby i se svými družinami, pomohli najít ztracenou pyramidu a v ní ukrytý poklad. Takto vyspělá civilizace a také výprava se neobejde bez královských otvíračů lebek, kteří se budou starat o zdraví nás všech.
Jinak vše, tedy hry, děj CTH a prostě celých 14 dní bude jako vždy v uvolněném a veselém duchu tak, jako je to každý rok a obzvláště poslední dva. Nechceme vás zatěžovat nějakými přesnými fakty, takové příšernosti rádi přenecháme vašim vyučujícím do školy a v červenci škola co? NENÍ!
Takže se těšte na spoustu skvělých, veselých a dobrodružných her a událostí. Na louce, co stál loni nápis ARNEWOOD, vyroste obří pyramida se sarkofágem uvnitř, chystáme sochu sfingy nebo „Anubise“ a jiná další překvapení.
My už se na Vás těšíme a doufáme, že čas poletí jako splašený a co nevidět bude červenec, budeme v Arne a tam se všichni sejdeme. Sledujte další informace, protože jsme se rozhodli, že se Vám pokusíme usnadnit přihlašování na tábor. Dále se pokusíme u majitele vyjednat nějaké slevačky. (Nemusí pršet, stačí, když bude kapat.)
S přáním hezkých a příjemných svátků se s vámi zatím loučíme
Rá Rí Rý