Arneštovický mlýn - I. Běh

Aktuální informace o táboře - 2017

21.6.2017

Pokyny k odjezdu

Arneštovický Mlýn 1.běh 2017 (Ve službách Jejího Veličenstva v hrabství Arnesäx)

Zdravíme všechny rodiče i táborníky,
informace o odjezdech byste měli mít do začátku příštího týdne ve svých emailových schránkách. Pro případ, že by se naši holubi zatoulali, Vám informace o odjezdech přikládáme zde:

Kladno - Sítná (parkoviště před kinem Hutník)
Sraz: sobota 1.července7:30 hodin - odjezd 8:00    
Předpokládaný příjezd: sobota 15. července - 13:30 hodin
Vedoucí autobusu:     Martina Krešneová +420 739 640 899
Kontaktní osoba:        Nicole Šafrová          +420 724 883 858

Praha - za autobusovým nádražím Roztyly (u OBI)   
Sraz: sobota 1.července 8:15 hodin - odjezd po příjezdu autobusů č.1 a č.2 z Kladna  
Předpokládaný příjezd:  sobota 15. července - 12:30 hodin  
Vedoucí autobusu:     Petr Mareček +420 607 166 194
Kontaktní osoba:        Kamila Hůrková        +420 728 201 272

Týnec nad Sázavou (autobusové nádraží)
Sraz: sobota 1.července 8:30 hodin - odjezd 9:00
Předpokládaný příjezd:  sobota 15. července - 12:30 hodin
Vedoucí autobusu:     Daniela Mikolášová  +420 728 504 011
Kontaktní osoba 2:     Tereza Jírů                +420 722 459 347

Benešov u Prahy (naproti nové budově OSSZ)
Sraz: sobota 1.července8:45 hodin - odjezd 9:15
Předpokládaný příjezd:  sobota 15. července - 12:30 hodin
Vedoucí autobusu:     Richard Síbrt            +420 728 667 711

Prosíme rodiče předat vedoucímu zdravotní kartičku pojištěnce, #!!! druhou část přihlášky !!!# , obálku s léky, pokud dítě nějaké užívá. ( na obálce musí být jméno dítěte s popisem léků - kolik a kdy). Rodiče jsou povinni si dítě vyzvednout osobně - při zpoždění autobusu, prosíme o trpělivost.

 Podepsáním bezinfekčnosti se rodič zavazuje, předat dítě nejen bez příznaků infekčního onemocnění, ale také bez vší. Prohlídku dětí k vyloučení vší provádíme bezprostředně po příjezdu dětí na tábor. Má-li dítě vši, okamžitě Vás kontaktujeme, abyste si dítě co nejdříve vyzvedli. Vrátit nám dítě můžete po důkladném odvšivení a pouze s lékařským potvrzením, že je bez vší.

Seznam věcí, které by dítě mělo s sebou mít, naleznete v sekci FAQ nebo na tomto odkaze SEZNAM.

S přáním hezkého dne
LDT Arneštovický mlýn 1. běh

1.6.2017

Zdravíme všechny naše budoucí táborníky a jejich rodiny!

Dlouho jsme se neozvali, ale to vůbec neznamená, že jsme na vás zanevřeli. Přípravy tábora jsou na spadnutí a zbývá nám přesně jeden měsíc do startu nejlepších 14ti dnů roku!

Celé území tábora je od 1.7.0017 oficiálně vyjmuto z České republiky a náleží pod britskou korunu s mocí svěřenou do rukou M, Q, Z. Glejt (litterae contuctus) bude samozřejmě za poplatek k nahlédnutí v královském archivu. V areálu hrabství ARNESÄXu se právě zastřihávají poslední stébla anglického trávníku, leští se stříbrné příbory a připravují se královská lože.

Sestavu vašich agentů a detektivů máme kompletní. Některé agenty máme sice ještě na tajné misi, ale do začátku tábora jistě stihnout přijet. Snad jen kromě 007 - to je flákač bez kousku pokory! Dokonce i samotná královna nám přislíbila účast!

Těšit se kromě “běžných” věcí jako je Arne Race, diskoték, letního kina, bojovky a celodenní mise můžete také na “Tvůj agent má známý hlas” a na denní i noční mise po celém světě, takže si nemyslete, že tu budete na dovolené!

A teď k oficiálním věcem. Odjezdy a seznamy věci vám zašleme do 14ti dnů emailem a budou vyvěšeny i na našich oficiálních webových stránkách. Někteří z Vás jsou v prodlení s platbou, proto prosíme, aby urychleně zaplatili nebo jim budeme muset přihlášku stornovat a nabídnout ji dalším.

S pozdravem M, Q, Z

20.2.2017

Přátelé, kamarádi!
Dnes jsme odeslali poslední volnou přihlášku a už jen čekáme, až nám je vyplněné vrátíte. Tímto jsme díky vám trhli rekord z minulého roku a máme plno již za 36 dní od spuštění přihlášek. Prosíme všechny, aby nám vyplněnou přihlášku zaslali do 30.3.2017. Pokud se tak nestane, po upozornění vám budeme muset rezervovanou přihlášku zrušit a poskytnout tak místo někomu dalšímu, kdo na místo čeká. Pokud byste měli jakékoliv komplikace s tímto termínem nebo přihláškou, napište nám a určitě se domluvíme. Jsme nakloněni vašim prosbám.
Moc děkujeme a budeme se těšit.
S pozdravem D,S,H(M,Q,Z)

16.1.2017

Dobrý den vážení rodičové a přátelé I.běhu v ARNESÄXU, 

již si někteří z vás začali psát o přihlášky, tak Vám s radostí můžeme sdělit, že 16.1.2017 – dnes – je začínáme rozesílat. Hojně si pište třeba přes naše webové stránky nebo emailovou adresu, protože po zkušenostech z minulých let nemusí za chvíli být ani jediná! Cena je letos panem Jandou stanovena na 5700,-Kč s DPH a pro sourozence 5400,-Kč s DPH. Jen jsme letos nezařadili možnost přihlásit děti na 1/2 tábora vzhledem k náročnosti přípravy CTH pro 135 dětí a jejich rozděleni do oddílů a případně i chatek. Po odjezdu 7-10 dětí je nabourán celý chod tábora a jsou s tím spojené i další problémy, které chceme eliminovat a místo jejich řešení věnovat čas dětem a přípravě zábavy pro ně. Přihlaste děti na celých 14 dní a buďte si jisti, že to vydrží. Vedoucí máme zkušené, léty ověřené a vymyslí jim takový program, že si na Vás ani nevzpomenou.

Opět bude na stránkách možnost sledovat stav Vaší přihlášky. Jen prosíme, že v okamžiku, kdy pošlete přihlášku, abyste do cca 14dnů uhradili i cenu tábora. 

Moc děkujeme a budeme se těšit.
S pozdravem  D,S,H(M,Q,Z)

17.12.2017

Zdravíme všechny naše příznivce! 

Rok 2016 se blíží ke konci a nám na paměť přichází ono magické místo - ARNE. Máme pro vás pár novinek, co jsme připravili a budeme připravovat na příští rok. Ocitneme se totiž VE SLUŽBÁCH JEJÍHO VELIČENSTVA. Svět je v nebezpečí! Nejhorší celosvětově hledaní teroristé se rozhodli sestrojit přístroj na likvidaci mobilního signálu a chtějí tím zrušit i všechny ty internety! 
Britská královna proto požádala slavnou MI6, aby zasáhla... Ti si ale nevědí rady a na řadu přicházíme my - nejobávanější detektivové z celého světa. Ústředí v Anglii je bohužel prozrazeno a všichni si musí najít nové útočiště jinde. A v tuto chvíli přichází na řadu naše dobře známé hrabství ARNESÄX, kde budou mít všichni novou skrytou základnu. 
Se změnou místa muselo dojít částečně i k novým krycím jménům a M bude překryto na D a bude vydávat rozkazy a vysílat agenty-detektivy na obtížné mise a Q má nove krycí jméno S, úkol mu však také zůstal stejný - zbrojit a vybavovat naše agenty roztodivnými udělátky...
Nebudou však chybět ani agenti s označením 00 (třeba i 007 J.Bond). Třeba se od nás konečně něco pořádného přiučí... 
Dokonce nám slíbila návštěvu i sama královna nebo někdo z její blízké rodiny.
Doufáme, že se nám podaří zločince chytit a svět bude zachráněn. Protože, co si budeme povídat, svět bez mobilů - to nejde!
Jakmile budeme mít zase nějaké nové informace, ihned vás o nich zpravíme. Přihlášky plánujeme dle možností spustit k druhé polovině ledna. 
Sledujte nás a už se těšíme.
Krásné prožití vánočních svátků přeje celé arneštovické stádo vedoucích