Arneštovický mlýn - I. Běh

Aktuální info pro tábor v roce 2020

28.3.2020

Vážení rodiče, milí táborníci,

všechny Vás zdravíme a věříme, že současnou, ne zcela standardní, dobu zvládáte co možná nejlépe.

Rádi bychom Vás tímto informovali o stavu příprav našeho tábora - 1. běhu. Dle posledních informací školní výuka nebude zasahovat do prázdnin, všichni naši vedoucí, praktikanti a ostatní členové teamu jsou zdrávi a v tuto chvíli počítáme s tím, že se tábor uskuteční v řádném termínu. Jsme samozřejmě připraveni reagovat jak na nepříznivý vývoj situace a s tím spojená omezení, tak i na možnost, že bude letošní tábor zrušen a veškeré přihlášky(a platby) vrátit do výchozího stavu. (vládní nařízení, přání pronajímatele)

O případných změnách Vás budeme samozřejmě informovat. Je důležité si uvědomit, že další vývoj událostí záleží na ohleduplnosti a kázni každého jednotlivce, každého z nás... z Vás!

V tuto chvíli tedy pokračujeme s přípravou tábora a nezbývá nic jiného než vyčkávat a být připraven na to, co přinesou další dny. Příprava není jen otázkou několika posledních předprázdninových dnů, ale celý rok různorodé práce s plánováním, sháněním a zajišťováním, domlouváním, odmlouváním, vymlouváním, přemlouváním atp. :-)

Všechny tyto činnosti jsou závislé na počtu dětí, které se tábora chtějí zúčastnit, a proto připomínáme, že nadále platí termíny pro zaslání přihlášky (11.duben 2020) a pro platbu tábora (7.květen 2020) Pokud víte, že nestihnete přihlášku zaslat v termínu, prosíme o emailovou či telefonickou domluvu na dalším postupu.

Po termínu pro zaslání přihlášky budeme nuceni Vaše online přihlášení stornovat a uvolněné místo nabídnout některému z náhradníků.

Děkujeme za Vaše pochopení, podporu a lásku...
Herní spolek MoMo 

17.2.2020

Přejeme příjemné pondělí,
doufáme, že jste si užili víkend! Spuštění přihlášek nás trochu překvapilo a opět jste nám udělali radost! Kapacita byla naplněna za 33 minut. A pokud jste to nestihli, klidně se přihlašte jako náhradníci - do tábora je ještě dost času a pár lidí určitě vypadne :)
V tuto chvíli přihlášky procházíme, vyfiltrujeme redundance a přiřadíme Vám čísla přihlášek a obdržíte další informace.
S pozdravem
Herní spolek MoMo
 

31.1.2020

Dámy a pánové,
datum pro spuštění přihlášek je 11.2.2020 v 18:18 a termín tábora je od 4.7. do 18.7.2020 a kapacita pro letošní rok je pouhých 90 dětí a CTH A..RRRrrrr..ne!!!.
Jednotná cena tábora činí 6890,-Kč. V ceně je samozřejmě zahrnuta nejen doprava, strava 5-6x denně, zábava, hry, odměny, letní kino, disco, pojištění, lékařský a odborný dozor, ale také netradiční i tradiční aktivity a hlavně nezapomenutelné zážitky na celý život. Jen si nechte poreferovat od našich dlouholetých táborníků. :)
Ze zkušenosti víme, že na tábory přispívají např. zaměstnavatelé a pojišťovny (třeba ČPZP), informujte se, jestli také nemáte tuto možnost. :)
Takže, jestli se (opět) těšíte na hlavu, jako pátrací balón, až se Vaše ratolesti vrátí z tábora, nažhavte si na termín příhlášek kompjůtry, ajfouny nebo tablety, ať na Vás zbyde místo.
Váš Herní spolek MoMo
 

18.12.2019

Vážená veřejnosti, příznivci našeho letního tábora, i Vy, kteří jste zde poprvé....

dlouho jsme se neozývali, což však neznamená, že na Vás nemyslíme  :) Opak je pravdou, a my pracujeme jako pilné včelky, abychom, tak jako každý rok, uspokojili touhy Vaše i Vašich dětí. V letošním roce nás, bohužel i bohudík, potkali poměrně razantní strukturální změny, v důsledku čehož jsme nuceni posunout termín přihlášek přibližně o měsíc. Není se však čeho obávat a vše důležité se včas dozvíte....

A teď z veselejšího soudku - během pátečního večera se sešla rada moudrých a pár neméně moudrých hlav k tomu, aby vymyslela téma na další táborový rok ..... Můžete se tak těšit na ARRRrrrrne!!! Pro ty méně znalé se jedná o dobu ne zcela vzdálenou - pravěkou - na motivy kultovního filmu RRRrrrr!!!
Nebudou tedy chybět koňomuti, kámen a Kámen, delfínomuti, žížalomuti, čistovlasí, špinavovlastí, kámen, srnkabal, Kámen či úplně nové názvy, nová slova. Budeme prostě objevovat svět znova - od ohně až po ………. šampón!!!

Tož asi tak, ámen, Kámen