Arneštovický mlýn - I. Běh

Aktuální info pro tábor v roce 2020

26.8.2020

Zdravíme Kameni!
Přinášíme kompletně všechny fotky z tábora!
https://www.rajce.net/a16860474
https://www.rajce.net/a16861828
https://www.rajce.net/a16865206
Určitě se vám všem už tábor rozležel v hlavě, děti odjely na další zážitkovou akci a vy máte zase doma kousek klidu, třeba na to po nich vymést ten Arneštovický les... :-) Napište nám, prosím, ať už jako SZ, email nebo komentářem, zpětnou vazbu, jak se dětem líbilo a co by bylo možné pro vás udělat ještě lépe!
Děkujeme
Tým Šéf - Šefova žena - Šama - Kmenoví vůdci
 

3.7.2020

Nevíte, co si sbalit do pRRRrrrravěku!!!!? Zkuste tento odkaz https://www.arnestovice1beh.cz/documents/seznam_na_tabor.pdf

24.6.2020

Zkontrolujte si prosím úplnost přihlášek a plateb, viz email (či SPAM)!

Rozpis odjezdů autobusů:

Je to až k nevíře, že za týden a kousek se opět vrátíme na tábor na úžasných 14dní z letních prázdnin. Věnujte pozornost našim flinstone busům, kteří vás odvezou do RRRrrrrřííííšeeee pravěku!

--- Kladno - Sítná (parkoviště před kinem Hutník) -----------------------
Sraz:                               sobota 4. července - 7:30 hodin - odjezd 8:00 
Předpokládaný příjezd:   sobota 18. července - 13:30 hodin
Vedoucí autobusu:          Martina Krešneová     +420 739 640 889

--- Praha - za autobusovým nádražím Roztyly (u OBI) --------------------- 
Sraz:                               sobota 4. července 8:15 hodin - odjezd po příjezdu autobusu z Kladna
Předpokládaný příjezd:   sobota 18. července - 12:30 hodin 
Vedoucí autobusu:          Roman Škvára        +420 734 721 669

--- Týnec nad Sázavou (autobusové nádraží) ------------------------------
Sraz:                               sobota 4. července 8:30 hodin - odjezd 9:00
Předpokládaný příjezd:   sobota 18. července - 12:30 hodin
Vedoucí autobusu:          Berenika Vebrová    +420 773 073 020

--- Benešov u Prahy (Parkoviště v areálu bývalých Táborských kasáren) --------------------------
Sraz:                               sobota 4. července - 8:45 hodin - odjezd 9:15
Předpokládaný příjezd:   sobota 18. července - 12:30 hodin
Vedoucí autobusu:          Karolína Kahounová  +420 604 191 332 

Vedoucímu autobusu: 
- 2. část přihlášky
- Zbylé dokumenty
- Zdravotní kartičku pojištěnce
- Obálku s léky - nadepsanou, kolik a kdy.

3.6.2020

Dobrý den vážení rodičové,
je to již nějakou dobu, co jsme dostali podmínky pro pořádání táborů v tomto roce. Po uklidnění situace a přečtení veškerých dostupných materiálů, můžeme OFICIÁLNĚ a s klidem prohlásit, že letošní tábor BUDE!
Veškeré články z podmínek pro pořádání se povětšinou věnují zpřísnění a zásadám hygieny a distanci. S klidem tedy můžeme říct, že to pro nás není žádná komplikace, neboť je již roky dodržujeme.
Nicméně některé změny nastanou a my bychom Vás chtěli poprosit o součinnost v následujících bodech

  •  Veškerá dokumentace musí být v pořádku!!!

Přečtěte si všichni, prosím, znovu instrukce v souboru instrukce.pdf, který se dá stáhnout na této adrese https://www.arnestovice1beh.cz/html/Prihlasky/sledovani.php, a pokud jste něco neučinili nebo nevyplnili některý z papírů (a neposlali poštou či jinak), napravte to prosím.

  • 2. část přihlášky, která obsahuje bezinfekčnost, byla pozměněna tak,

aby odpovídala aktuální situaci. Nesmí být starší než jeden pracovní den. Prosíme všechny o stažení znovu!

  • U odjezdu tedy musí být v pořádku zdravotní posudek a bezinfekčnost.

Bez těchto dokumentů nemůžeme přijmout Vaše dítě na tábor dokud vše nebude správně.

  • Vybavte prosím děti alespoň 10ks roušek a dezinfekcí na ruce (raději gel či tekutá fotma, ne rozprašovače)
  • V areálu bude rozmístěna dezinfekce na daných místech(záchody, umývárky, jídelna atp...) a snadno přístupná.
  • Zákaz jakýchkoliv návštěv, které nesouvisí s chodem tábora!
  • Zrušili jsme přízvisko OPEN u akce ArneRace - letos jen táborové děti.
  • S největší pravděpodobností se budeme snažit omezit návštěvy obchodů, okolních obci, veřejných koupališť, atp. - upozorněte na to, prosím, děti.
  • V případě výskytu nákazy COVID19 se tábor ruší a bude nutné si pro děti na tábor bezodkladně přijet. [??] [??]

Toť vše. Děkujeme za spolupráci
Herní spolek MoMo

12.5.2020

Vážení rodiče, milí táborníci,
stále počítáme s tím, že se tábor letos uskuteční a proto jsou u nás přípravy v plném proudu a zhruba za 14 nás čekají první práce v Arneštovicích, abychom to jako každý rok pro vás zvelebili a tentokrát do pravěkého palácového stylu! Můžete se těšit třeba na pravěkou jeskyni, mamuta nebo možná taky kyjárnu, jezero, opravdové pravěké muže a ženy, vyčiněné pravěké kůže z různých mutů. No prostě každý z vás pozná na vlastní kůži pravěk. :-)

!!! Důležitá informace pro rodiče - termín plateb již uplynul. Prosíme všechny, kteří nemají placeno, aby tak učinili. Během nejbližších týdnů se rozhodne, jestli tábor bude či ne a pokud BUDE musíme již prostředky disponovat, abychom vše stihli. Pokud nebude, vrátíme vám veškeré peníze zpět. Děkujeme !!!

S pravěkou láskou
Vaši vedoucí.

 

28.3.2020

Vážení rodiče, milí táborníci,

všechny Vás zdravíme a věříme, že současnou, ne zcela standardní, dobu zvládáte co možná nejlépe.

Rádi bychom Vás tímto informovali o stavu příprav našeho tábora - 1. běhu. Dle posledních informací školní výuka nebude zasahovat do prázdnin, všichni naši vedoucí, praktikanti a ostatní členové teamu jsou zdrávi a v tuto chvíli počítáme s tím, že se tábor uskuteční v řádném termínu. Jsme samozřejmě připraveni reagovat jak na nepříznivý vývoj situace a s tím spojená omezení, tak i na možnost, že bude letošní tábor zrušen a veškeré přihlášky(a platby) vrátit do výchozího stavu. (vládní nařízení, přání pronajímatele)

O případných změnách Vás budeme samozřejmě informovat. Je důležité si uvědomit, že další vývoj událostí záleží na ohleduplnosti a kázni každého jednotlivce, každého z nás... z Vás!

V tuto chvíli tedy pokračujeme s přípravou tábora a nezbývá nic jiného než vyčkávat a být připraven na to, co přinesou další dny. Příprava není jen otázkou několika posledních předprázdninových dnů, ale celý rok různorodé práce s plánováním, sháněním a zajišťováním, domlouváním, odmlouváním, vymlouváním, přemlouváním atp. :-)

Všechny tyto činnosti jsou závislé na počtu dětí, které se tábora chtějí zúčastnit, a proto připomínáme, že nadále platí termíny pro zaslání přihlášky (11.duben 2020) a pro platbu tábora (7.květen 2020) Pokud víte, že nestihnete přihlášku zaslat v termínu, prosíme o emailovou či telefonickou domluvu na dalším postupu.

Po termínu pro zaslání přihlášky budeme nuceni Vaše online přihlášení stornovat a uvolněné místo nabídnout některému z náhradníků.

Děkujeme za Vaše pochopení, podporu a lásku...
Herní spolek MoMo 

17.2.2020

Přejeme příjemné pondělí,
doufáme, že jste si užili víkend! Spuštění přihlášek nás trochu překvapilo a opět jste nám udělali radost! Kapacita byla naplněna za 33 minut. A pokud jste to nestihli, klidně se přihlašte jako náhradníci - do tábora je ještě dost času a pár lidí určitě vypadne :)
V tuto chvíli přihlášky procházíme, vyfiltrujeme redundance a přiřadíme Vám čísla přihlášek a obdržíte další informace.
S pozdravem
Herní spolek MoMo
 

31.1.2020

Dámy a pánové,
datum pro spuštění přihlášek je 11.2.2020 v 18:18 a termín tábora je od 4.7. do 18.7.2020 a kapacita pro letošní rok je pouhých 90 dětí a CTH A..RRRrrrr..ne!!!.
Jednotná cena tábora činí 6890,-Kč. V ceně je samozřejmě zahrnuta nejen doprava, strava 5-6x denně, zábava, hry, odměny, letní kino, disco, pojištění, lékařský a odborný dozor, ale také netradiční i tradiční aktivity a hlavně nezapomenutelné zážitky na celý život. Jen si nechte poreferovat od našich dlouholetých táborníků. :)
Ze zkušenosti víme, že na tábory přispívají např. zaměstnavatelé a pojišťovny (třeba ČPZP), informujte se, jestli také nemáte tuto možnost. :)
Takže, jestli se (opět) těšíte na hlavu, jako pátrací balón, až se Vaše ratolesti vrátí z tábora, nažhavte si na termín příhlášek kompjůtry, ajfouny nebo tablety, ať na Vás zbyde místo.
Váš Herní spolek MoMo
 

18.12.2019

Vážená veřejnosti, příznivci našeho letního tábora, i Vy, kteří jste zde poprvé....

dlouho jsme se neozývali, což však neznamená, že na Vás nemyslíme  :) Opak je pravdou, a my pracujeme jako pilné včelky, abychom, tak jako každý rok, uspokojili touhy Vaše i Vašich dětí. V letošním roce nás, bohužel i bohudík, potkali poměrně razantní strukturální změny, v důsledku čehož jsme nuceni posunout termín přihlášek přibližně o měsíc. Není se však čeho obávat a vše důležité se včas dozvíte....

A teď z veselejšího soudku - během pátečního večera se sešla rada moudrých a pár neméně moudrých hlav k tomu, aby vymyslela téma na další táborový rok ..... Můžete se tak těšit na ARRRrrrrne!!! Pro ty méně znalé se jedná o dobu ne zcela vzdálenou - pravěkou - na motivy kultovního filmu RRRrrrr!!!
Nebudou tedy chybět koňomuti, kámen a Kámen, delfínomuti, žížalomuti, čistovlasí, špinavovlastí, kámen, srnkabal, Kámen či úplně nové názvy, nová slova. Budeme prostě objevovat svět znova - od ohně až po ………. šampón!!!

Tož asi tak, ámen, Kámen