Arneštovický mlýn - I. Běh

Aktuální info pro tábor v roce 2021

3.7.2021

Výňatek z deníku neznámého...

3.7.2021

NEDOKÁZAL JSEM TO! NAŠLI MĚ! JE TO TADY HOTOVÁ PEVNOST! VŠUDE OZBROJENÁ OSTRAHA! DOKÁZAL JSEM SE JEN NA CHVÍLI SCHOVAT V MALÉ MÍSTNOSTI S POČÍTAČEM, ALE UŽ SE DOBÝVAJÍ DOVNITŘ! UŽ NIC NEZABRÁNÍ, ABY POKUS PROVEDLI!! ZACHRAŇ SE, KDO MŮŽEŠ!!

2.7.2021

Výňatek z deníku neznámého...

Dne 1.7.2021

Po bloudění po lese a bezútěšného hledání jsem našel velmi podezřelé místo. Nedaleko Pelhřimova je malé staveniště, ale podle pozorování tam jezdí až moc dělníků a až moc drahých stavebních strojů. Nehledě na spoustu zakrytých návěsů.
Večer jsem zašel do nedaleké hospůdky a jednomu z dělníku jsem koupil více než pár panáků, abych mu rozvázal jazyk. Povedlo se! Dělá na něčem tajném a je královsky placený. Mají mít už hotovo protože 3.července se chystá něco velkého, ale o tom už nic neví.
To musí být ono! Takže se to vážně snaží spustit!!! Bože pomáhej nám! Co mám dělat? Nikdo mi neuvěří a když ano, tak nás umlčí! Neměl bych se uklidit také do té kolonie o které mluvil ten vědec? Nemůžu! Půjdu tam! Půjdu tam po dokončení prací a před zahájením pokusu něco vymyslím!
 

16.6.2021

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
vzhledem k nestálosti vládních nařízení vám zatím nejsme schopni dát přesné informace o tom, jaké dokumenty budou potřeba k odjezdu pro prokázání nepřítomnosti COVID-19. Nicméně budeme dodržovat ta vládní nařízení, která budou platit v době odjezdu.
Doporučujeme tedy všem, aby si již nyní rezervovali termín PCR testu, co nejblíže k odjezdu na tábor.
Naše stávající rozhodnutí je:

==== Budeme akceptovat: =====

1) RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem nejdéle před 7 dny
2) Doložení národního certifikátu o provedeném očkování proti onemocnění covid-19 a uplynutí akceptované doby od očkování (22 dní nebo 14 dní v případě jednodávkového)

==== V krajních případech můžete doložit ====

3) Lékařské potvrzení o prodělání onemocnění Covid-19 (nejpozději před 166 dny! = platné po celou dobu tábora)
4) Potvrzení o absolvování POC testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem nejdéle před 72 hodinami spolu s nepoužitým antigenním testem určeným pro sebetestování, odevzdaným při odjezdu vedoucímu autobusu. Tento test bude použit pro znovuotestování po 7dnech. Nicméně, na toto nejsme zařízeni a raději budeme věnovat čas zábavě a programu pro Vaše děti místo jejich testování .

==== Neakceptujeme ====

5) Jakákoliv čestná prohlášení.
6) Prokazování sebetestováním u autobusu.
7) Potvrzení o testu provedeném neodbornou/laickou osobou.


Děkujeme za pochopení
Vedení LDT Arneštovického mlýna
 

16.6.2021

Výňatek z deníku Neznámého...

Dne 16.6.2021

Přišel jsem domů a celý byt byl v troskách, nezůstal kámen na kameni. Policie mi velmi stroze řekla, že jde o vloupání a nemají žádnou stopu a že nejspíš pachatele nedostihnou. Přísahal bych že, strážník dodal něco o zvědavých klucích, ale neslyšel jsem ho pořádně. Pojišťovna mi nic neproplatí, že prý jsem nechal odemčeno. NIKDY nenechávám odemčeno, na to jsem už moc paranoidní.
Ani nejsem překvapený, tušil jsem, že mě bude chtít někdo umlčet. Takže všechny podstatné věci jsem si už dávno ukryl někam, kde jsou v bezpečí, ale ani sem nenapíšu, kde to je.
Je jasné, že i když se pokus povede, energii bude využívat jen vojenská technologie, což povede k destrukci. Pokud se pokus nepovede, bude to katastrofa! Musím se pokusit tomu zabránit! Musím hledat dál!
Další pátrání bude obtížnější, ale mám jednu stopu, jméno Kerosin na dokumentu z archivu, budu ho muset prověřit.

Informace k odjezdům:

Tak je to tu opět! Dalších parádních 14dní v červenci se kvapem blíží a my vám přinášíme první informace, ať se již můžete začít připravovat. 

Co si sbalit s sebou? Mrkněte sem https://www.arnestovice1beh.cz/documents/seznam_na_tabor.pdf  nebo obrázkově https://www.arnestovice1beh.cz/html/FAQ/faq.php

--- Kladno - Sítná (parkoviště před kinem Hutník) -----------------------
Sraz:                               sobota 3. července - 7:30 hodin - odjezd 8:00 
Předpokládaný příjezd:   sobota 17. července - 13:30 hodin
Vedoucí autobusu:          Sabina Pecušová     +420 777 265 273

--- Praha - za autobusovým nádražím Roztyly (u OBI) --------------------- 
Sraz:                               sobota 3. července 8:15 hodin - odjezd po příjezdu autobusu z Kladna

Předpokládaný příjezd:   sobota 17. července - 12:30 hodin 
Vedoucí autobusu:          Roman Škvára        +420 734 721 669

--- Týnec nad Sázavou (autobusové nádraží) ------------------------------
Sraz:                               sobota 3. července 8:30 hodin - odjezd 9:00
Předpokládaný příjezd:   sobota 17. července - 12:30 hodin
Vedoucí autobusu:          Berenika Vebrová    +420 773 073 020

--- Benešov u Prahy (Parkoviště v areálu bývalých Táborských kasáren) --------------------------
Sraz:                               sobota 3. července - 8:45 hodin - odjezd 9:15
Předpokládaný příjezd:   sobota 17. července - 12:30 hodin
Vedoucí autobusu:          Karolína Kahounová  +420 604 191 332 

Vedoucímu autobusu odevzdáte: 

  • Řádně vyplněno a podepsáno
    •  2. část přihlášky
    • Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci 
  • Negativní test na COVID-19 - Přesné detaily a formu poskytneme, jakmile budeme mít informace od hygieny, vlády nebo kohokoliv nadřízeného.
  • Zdravotní kartičku pojištěnce
  • Případnou obálku s léky - nadepsanou, kolik a kdy.

 

4.6.2021

Výňatek ze deníku Neznámého...

Dne 17.5.2021

Pro jistotu jsem přestal s vyhledáváním na mém počítači. Když už něco potřebuji, tak raději chodím na veřejné počítače, do knihoven a kaváren. Společnost lidí v knihovně mě inspirovala, že ne všechno se dá najít na síti. Začal jsem pátrat i jinak a cesta mě dovedla do archivu jedné mediální společnosti, která se o projektu dříve snažila psát. Dostat se tam nebylo jednoduché a stálo mě to spoustu ,,službiček“ a peněz, ale přineslo to své ovoce! Našel jsem tam dokument, který jsem si stihl vyfotit.

Takže ten projekt má i své jméno! Projekt Kerosin - “Ježiš, ta pravděpodobnost úspěchu mi nedá spát!” Konečně vím určitě, že nejsem blázen! Vím, že toho není mnoho, ale jako důkaz mi to stačí!
Je naprosto jasné, že je to extrémně nebezpečné, a že většina odborníků doporučuje projekt nerealizovat. Taky to vypadá, že zdroj energie už vůbec nemá být pro lidi, spíš si ho chtějí utajit pro vojenské účely! To je nehoráznost!
 

26.5.2021

Výňatek ze deníku Neznámého...

Dne 26.5.2021

Mám zlost na celou společnost! Snažím se získat nějaké informace, ale nikdo se se mnou nebaví! Na dopisy do novin mi nikdo neodepisuje. Když se ptám na sociálních sítích, tak nikdo nic neví a když poukážu na to, že je to celé zvláštní a vytasím detaily, tak mě mají lidi za blázna a jen se mi vysmívají! Přátelé o mně prý začínají mít starost.
Ať jdou všichni do háje! Vím, že mi nehrabe! Už jen kvůli tomu, co mi přišlo za zprávu.
Najednou mi zčernal počítač a na monitoru se objevilo: ,,Důrazně doporučujeme, abyste se přestal vrtat ve věcech, kterým nerozumíte!“
Už jsem zašel moc daleko na to, aby mě tohle vystrašilo.
 

17.5.2021

Výňatek z deníku Neznámého...

Dne 17.5.2021

Zjišťoval jsem si víc o té senzaci s čistou energií, něco málo jsem dohledal, ale jen minimum a většině z toho, co jsem našel, jsem ani nerozuměl. Vypadá to, že nejdřív o projekt byl v médiích zájem, ale pak, jako by někdo stiskl vypínač, už o tom nikdo nepíše. Dokonce jsem přišel i na to, že některé články odstranili. Skoro jako by nikdo nechtěl, aby se o tom mluvilo. A přitom to má takový potenciál!

Představa, že lidstvo bude mít neomezený zdroj energie a přestane být závislé na všech elektrárnách, které vypouští množství zplodin do vzduchu. Bude dost levné energie pro všechny a také bude pohánět všechny stroje. Zní to úžasně! Tak proč se o tom sakra mlčí? Když prý měli řešení na dosah?
Začíná mě tahle ,,aféra“ zajímat víc a víc…
 

10.5.2021

Výňatek z deníku Neznámého...

Dne 10.5.2021

Den jako každý jiný, v práci nuda a nedá se říct, že bych ode dneška něco zvláštního očekával.
V práci jsem si ve volné chvíli projížděl nějaké novinky a až na pár těhotných celebrit a politických hádek tam nebylo skoro nic zajímavého. Zaujal mě však jeden článek z vědecké sekce...
Na začátku se v něm psalo, že jakýsi vědec přišel se zajímavým nápadem, jak vyřešit světovou energetickou krizi a po všech těch informacích, kterými nás média krmí - "Zásoby ropy se tenčí!" "Elektrárny vypouští do vzduchu velké množství nebezpečných zplodin!" "Větrné a vodní elektrárny nestačí pokrýt obrovský odběr energie", jsem se do článku začetl. Nakonec byl dost stručný, ale pochopil jsem, že je to velmi složité a nebezpečné a proto nápad nikdo nechce financovat a hlavně to nepovolí "bezpečáci".
No nic... když budu mít chvilku, možná si o tom přečtu více.

18.3.2021

... hurá! Alobalové pokrývky nebudou třeba, všichni máte své místo jisté. Zkontrolujte si svůj stav přihlášky a v případě dotazů nám napište. Jsme tu pro vás.
- Další postup naleznete po stažení instrukcí ve sledování přihlášky.
- Údaje k platbě každé přihlášky máte také ve sledování přihlášek.
- Nově jsem pro zapomětlivce přidali reset hesla.
- V případě platby fakturou vás osobně budeme kontaktovat.

ARNEgedon se blíží, raději už se začněte loučit!

 

14.3.2021 - Přiřazení přihlášek

Děkujeme všem za věrnost a přihlášení na tábor! V nejbližších dnech vše zpracujeme a přiřadíme vám čísla. Kontrolujte email a i složku spam!

Pár kusů zůstalo volných, pokud máte někoho, komu byste přáli super tábor v červenci, odkažte ho na nás!
 

3.3.2021 - Přihlášky

Vážení zájemci o účast na táboře v roce 2021,
doufáme, že tábor bude, a i to tak plánujeme. Nicméně veškeré finanční prostředky budeme schraňovat do poslední chvíle, co to jen půjde, abychom Vám je mohli v případě nařízení vlády navrátit.
Termín 3.7.-17.7.2021 Cena: 6890,-
Ve středu 10.3.2021 v 18:18 spustíme přihlašování na tábor.
O přijetí přihlášky rozhoduje jen a pouze čas přihlášení.
Letos budou přihlášky elektronicky na našem webu www.arnestovice1beh.cz Při odjezdu odevzdáte pouze nutné dokumenty, které budou ke stažení ve vašem uživatelském účtu https://www.arnestovice1beh.cz/html/Prihlasky/sledovani.php Doufáme, že Vám tento způsob usnadní veškeré vyřizování ve stávajících měsících, ale jako potvrzení přihlášky budeme brát platbu, na kterou máte od přihlášení 50dní!
Stejně jako loni byla u autobusu měřena teplota, zvažujeme i letos opatření, která by zabránila vniku onemocnění na tábor a my ho tak nemuseli předčasně ukončit, proto je možné, že bude u autobusu vyžadován test na COVID-19 a je možné, že se všichni účastníci podrobí testům v průběhu tábora.
S přáním mnoho zdraví.
Tým Arneštovice 1. běh

15.2.2021 - Oznámení ARNEgedonu

Od naších zpravodajců jsme dostali ověřenou zprávu, že dne 3.7. 2021 dojde k incidentu, kdy svět, tak jak ho známe, zanikne. Nevíme, co se přesně stane, ale dokážeme se zachránit jen tak, že založíme přeživší komunitu ARNEgedon! 

Zde založíme stabilní společenství, které se bude umět postavit všem možným nástrahám apokalypsy: od zásobování potravin, nedostatku vody, přes radiaci, až po biohazard.

Nemusíte se o své ratolesti bát, my vedoucí a praktikanti, ač nás mnozí považují za blázny, se na apokalypsu připravujeme intenzivně už léta a naučíme budoucí generace se o sebe postarat a přežít! Velké naděje vkládáme i do našeho výzkumného týmu, že za pomoci osvícené dětské mysli dokáže přijít na způsob jak katastrofu odvrátit….

Zachraňte své děti a zarezervujte jim místo v posledním bezpečném útočišti na zemi - ARNEgedonu! Počet míst je omezený, tak nepodceňte situaci.

Kdo nestihne rezervovat, doporučujeme alespoň udělat alobalovou pokrývku hlavy a doufat, že to pomůže.

Váš průzkumník a 2. dáma
Márgedon

PS: Sledujte stránky a čekejte na oznámení přihlašování. [????]

8.1.2021

Ahoj všem našim táborníkům, jejich rodičům a všem dalším příznivcům-fanouškům!


    Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku 2021. Určitě jste vykročili tou správnou nohou a nenecháte se rozhodit kdejakou banalitou, tak s chutí do něj!


    Každý rok máme malou informační pauzu a jak jste si určitě všimli, letos se nám trochu protáhla. Jako vždy to však neznamená, že bychom se doma nudou kopali do z...adele. Vymýšlíme, jak bychom udělali další krok k lepšímu táboru, lepším Arne. Mezitím, co facebookové stránky zely prázdnotou, Instagramový účet jel na plné obrátky. Kdo ho nemá, dělá chybu! Takže Ti, co již nechtějí chybovat ale sledovat nás, zde je odkaz. https://www.instagram.com/arnestovice_1.beh/

    Již máme spoustu nápadů na celotáborovou hru (CTH), a to jak od nás, tak i od vás. Jakmile to bude možné, sejdeme se a vyplodíme opět skvělou myšlenku, která nás, jak červená nit, provede prvními 14 prázdninovými dny, na které pak budete ještě dlouho vzpomínat.
Zásadní věc - přihlášky spustíme během února/března 2021 dle vývoje situace a stavu dalších příprav. Opět vám dáme včas vědět, abyste mohli nažhavit svoje mašiny. Neotálejte, trénujte psaní všemi 10ti, (chronicky “mnohoprstí” mohou 11ti), protože tábor je vyprodaný během pár minut.
I když je venku zatím jen bílo, naše myšlenky se už pomalu přesouvají do léta a moc se na vás těšíme už teď.

S kamarádským AHOJ a ,,Arne zdar,,
1. běh Arneštovický Mlýn.