Arneštovický mlýn - I. Běh

Aktuální informace pro tábor v roce 2023

2.6.2023

Pozvanka

DĚTI! Všechno nejlepší ke dni DĚTÍ.
Nebojte, nezapomněli jsme na vás a dokonce pro vás máme i malý dárek.
Pozvánku na školní kouzelnický ples, který se bude letos konat na našem táboře. Těšíte se?
Podmínkou účasti je ovšem řádný společenský oděv, takže si nezapomeňte přibalit večerní róby, obleky, či kouzelnické kostýmy.
Bude to nezapomenutelný večer plný zábavy!
Těšíme se na vás v Oldivanderově sále. 

PS: Víte, že nám do tábora zbývá přesně měsíc?

24.4.2023

Zdravíme všechny,

tábor v Arne se nám pomalu ale jistě blíží a přípravy na něj jsou v plném proudu a jak víte, letos se společně vydáme na kouzelnou Akademii plnou čar a magie.

Do ArneMore se sjedou ti nejlepší profesoři světa, aby vás pod taktovkou ředitele Oldivandera naučili všem kouzelným dovednostem a schopnostem, které Akademii ochrání před zlými silami a černou magií.

Za branami Akademie se budou konat také školní plesy, chystáme rodičovský den, turnaje kolejí a další spoustu her a soutěží. Taky už se tak těšíte, jako my? Přihlášky na tábor už k nám kouzelná pošta doručila od většiny z vás. A my jsme moc rádi, že se s námi letos opět vydáváte za dobrodružstvím. Stále máme ale místa i pro další děti.

Chceš mít ještě lepší zážitky a hezčí vzpomínky na léto? Řekni o nás svým kamarádům, vezmi s sebou třeba spolužáky ze třídy, bráchu nebo ségru, ať si tábor užije co nejvíce dětí.
Pokud už s námi nemůžete jet, budeme moc rádi, když tento příspěvek budete sdílet se svým okolím, nebo ho jen ukážete někomu, kdo by s námi třeba rád jel. 

12.2.2023

Akademie Arnemore 
Přihlašování už jede a sviští!

Hledáš místo plné magie, nevšedních tvorů a nezapomenutelných zážitků, které ti bude bezpečným přístavem, a kde si užiješ spoustu zábavy?

Přihlas se na naši Akademii Arnemore. Založena byla již před 30 lety Nejvyššími, aby vytvořila bezpečné místo pro všechny divnotvory a naučila je své schopnosti a dovednosti správně ovládat.
Čekají na tebe absolventi Akademie, kteří tě provedou všemi obory magických bytostí a přivítají tě do svého světa, kterého se staneš součástí i ty a to obzvlášť, jestli se cítíš divně, magicky, výjimečně nebo jsi jen zvědavý.

Máš chuť poznat, jaký je život divnotvorů, a co všechno ke své existenci musí umět?

  • Poznej a nauč se jejich kouzelné schopnosti.
  • Seznam se světem divnotvorů a staň se jedním z nich.
  • Poznej, jaká je skutečná hranice mezi dobrem a zlem
  • Staň se dalším divnotvorem, a rozšiř řady naší Akademie, u nás září každý.
  • Co se v Arnemore naučíš, to divné a magické v tobě navždy zůstane.

K tomu všemu chystáme velkolepé turnaje kolejí, proslulý magický ples, rodičovský den i další spoustu mimoškolních aktivit a zábavy, kde můžeš taky zazářit.
 

5.2.2023

Akademie Arnemore

Hledáš místo plné magie, nevšedních stvoření a nezapomenutelných zážitků, které ti bude bezpečným přístavem, a kde si užiješ spoustu zábavy? 

Přihlas se na naši Akademii Arnemore. Založena byla již před 30 lety Nejvyššími, aby vytvořila bájné místo pro všechny divnotvory a naučila je své schopnosti a dovednosti správně ovládat.

Čekají na tebe absolventi Akademie, kteří tě provedou všemi obory magických bytostí a přivítají tě do svého světa, kterého se staneš součástí i ty a to obzvlášť, jestli se cítíš divně, magicky, výjimečně nebo jsi jen zvědavý.

Máš chuť poznat, jaký je život kouzelných bytostí, a co všechno ke své existenci musí umět?

  • Poznej a nauč se jejich kouzelné schopnosti.
  • Seznam se se světem divnotvorů a staň se jedním z nich.
  • Poznej, jaká je skutečná hranice mezi dobrem a zlem
  • Staň se dalším absolventem a rozšiř řady naší Akademie. U nás září každý.
  • Co divné a magické se v Arnemore naučíš, to v tobě navždy zůstane.

K tomu všemu chystáme velkolepé turnaje kolejí, proslulý magický ples, rodičovský den i další spoustu mimoškolních aktivit a zábavy, kde můžeš taky zazářit.

Zápis studentů Akademie spustíme už 12.2.2023!
Cena: 7890,- Kč
Termín: 1.-15.7.2023


Buď ve střehu, Tvore!