Arneštovický mlýn - I. Běh

Aktuální informace Tábora pro Dospělé 2023

18.9.2023

Abrakadabra kouzelníku, kouzelnice nebo jiné magické stvoření!

    Začátek výuky v kouzelnické škole se magickou rychlostí blíží! Univerzita Arnemore je už připravená na tvůj příjezd, profesoři natiskli skripta, připravili osnovu, prozkoušeli znovu všemožná kouzla a lektvari, jestli je nezapomněli a teď už tu chybíš jen ty! 
 
Určitě bys, ale rád věděl pár informací co, kde a jak příští víkend bude:

1)    Adresa tábora je Arneštovice 21, 394 21 Arneštovice; LDT Arneštovický mlýn
2)    Zahájení je večeří, doraz ale určitě dřív, ať se stihneš ubytovat na koleji, zapsat do semestru a přivítat se s ostatními. Od 16h už tě čekáme.
3)    Kouzelný bar bude naplněný pitím k prasknutí. Jelikož, ale kouzlo na výrobu peněz neznáš a my tě ho určitě učit nechcememe, vem si s sebou hotovost, až si budeš hrdlo prolévat naším mokem! Jestli máš svůj oblíbený pohár, přibal ho do ranečku. 
4)    Každý správný kouzelník je ale houževnatý a zdatný - připrav se na každé počasí a na chladné temné noci!
5)    Pokoj na koleji již máš připravený, ale kamenné lůžko si vybav sám. Kůže z jednorožce, prostěradlo, spacák - to je na tobě.
6)    Nestartuje ti koště? Hypogryf ti uletěl? Nebo máš místo v létajícím trabantu ještě pro dalšího? Zde můžeš požádat o místo nebo ho nabídnout jiným. Spolujízdy Tábor pro Dospělé 2023

Jestli se chceš na něco zeptat, můžeš zkusit poslat sovu nebo napsat na naši adresu info@arnestovice1beh.cz a my uvidíme, jestli tě vyslyšíme.
 
Dexempo arnešto šunkoplex
Ředitel školy Arnemore - kouz. Oldivander Arnemore
 

1.8.2023

Zdravím budoucí studente,

Hledáš místo plné magie, nevšedních tvorů a nezapomenutelných zážitků, které ti bude bezpečným přístavem, a kde si užiješ spoustu zábavy?
Přihlas se na naši Akademii Arnemore. Založena byla již před 30 lety Nejvyššími, aby vytvořila bezpečné místo pro všechny divnotvory a naučila je své schopnosti a dovednosti správně ovládat. 

Čekají na tebe absolventi Akademie, kteří tě provedou všemi obory magických bytostí a přivítají tě do svého světa, kterého se staneš součástí i ty a to obzvlášť, jestli se cítíš divně, magicky, výjimečně nebo jsi jen zvědavý.

Máš chuť poznat, jaký je život divnotvorů, a co všechno ke své existenci musí umět?

- Poznej a nauč se jejich kouzelné schopnosti.
- Vyzkoušej nevšední lektvary
- Seznam se se světem divnotvorů a staň se jedním z nich.
- Staň se dalším divnotvorem a rozšiř řady naší Akademie. U nás v září každý září.
- Co se v Arnemore naučíš, to divné a magické v tobě navždy zůstane.

31.7.2023

Pojeď na tábor pro dospělé v Arne!

    Vzpomínáš na tábory, nebo si nikdy nebyl a chtěl bys? Děláme to právě pro tebe! Pojeď s námi na víkend plný táborových her i tematické celotáborovky, čeká tě klasický táborový režim, jídlo na celý víkend a ubytování v klasických táborových chatičkách a náš plně vybavený bar! Co víc si přát?

    Chceš se vrátit do bezstarostných let, kdy jsi nic nemusel a jen jsi chilloval po táborech a ve škole, a tvoje jediná povinnost byla vynést odpadky? Letos můžeš! Přihlas se na náš tábor pro dospělé v Arneštovicích. Nyní už 3. ročník a tentokrát v duchu kouzelnické školy Arnemore, kde dostaneš možnost studovat nejrůznější podivnosti a zažít magii v celé své kráse. Učit Tě budou profesoři akademie, kteří jsou esa ve svých oborech a stejně jako naše škola nejsou normální… O tom se ale přesvědčíš sám. Čeká tě nabitý táborový program, jídlo na celý den, nocleh v chatkách a to vše doplněné o náš natřískaný bar s nejrůznějšími lektvary pro umocnění zábavy. Věř, že každý absolvent naší školy si v sobě tento zážitek ze studia nosí navždy!!!

Přihlášky zde