Arneštovický mlýn - I. Běh

Reference

"Dobry den,velmi dekuji za Vas pekny tabor.Syn Pavel Ševčík byl již nekolikrat na taborech,ale co zazil u Vas se neda srovnavat.Cely vikend nezavrel pusu."
     Velmi děkuji a zdraví Gabriela Kovalcukova se synem Pavlem (email)

 

"Vážený pane Pecuši,chtěla jsem Vám všem poděkovat za Lenku,která jako vždy přijela z tábora nadšená(ještě nepřestala od soboty s vyprávěním),ale hlavně za péči,kterou jste jí věnovali během pobytu v nemocnici.Byla moc ráda,že se mohla vrátit za Vámi na tábor.Moc si toho vážím a můžu říct,že s takovou vstřícností a obětavostí se dneska člověk těžko setká.Jste opravdu skvělí!Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám všem krásný a pohodový zbytek prázdnin."
     Monika Petráňová s Lenkou   (email)

 

"Báječný příběh mafie. Věřím, že si to všichni užíváte. Závidím všem, kteří u toho mohou být a všem, kteří to dokáží zorganizovat. Mějte se tam krásně a těšíme se na vyprávění o zážitcích."
     Stanislav Kozel    (facebook)

 

"Dobrý den všem v Arnecity. Děkujeme za fotky a zprávy o dění v mafiánském hnízdě. Je bezva vidět svoje dítě na fotkách, že je šťastné a směje se. Pozdrav mafiánce Adélce Votrubové od mámy. Děkovný pozdrav všem mafiánům, kteří to všechno spískali. Díky!"
     Adéla Votrubová   (facebook)

 

 

 

//