Arneštovický mlýn - I. Běh

19.8.2018

Aby nedošlo k nedorozumění...
Celý víkend čtvrtek-neděle jsou tři dny, čili 750,-Kč
Příklad využití:
Jídlo nakoupíme třeba za 500,- a 250,- se Vám převede na bar. Pokud z baru nic nevypijete, můžete to použít na zaplacení trička a nebo se Vám přebytek vrátí.
D+H+S

13.8.2018

Spolujízdy: Někteří sympatičtí hoši a děvčata už vědí, že potřebují odvoz nebo místa ve svém povozu naopak nabízí. Časem se k nim zařadí určitě více lidí - zřídil jsem proto tento odkaz, aby se nám do tábora dostali všichni pohodlně a včas a nemuseli vyrazit o týden dřív pěšky. Tak můžete psát svoje prosby a nabídky  :-)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EmpzBgpzLSyRQf-JEsnqM21Emq_CYOf1HA8ol14T10A/edit

9.8.2018

Přátelé, kamarádi!
Pomalu se nám blíží termín našeho výročí 25 let Arneštovic a my pomalu kujeme pikle, jak celý víkend bude probíhat a připravujeme pestrý program. K tomu je ale zapotřebí znát vaše počty. My doufáme, že všichni dorazíte už ve čtvrtek večer! Nicméně, chápeme, že né všem se to podaří. Pokud jste se rozmysleli a chcete jet, stále nějaké to místo je.

Chceme vás informovat:
1) Jídlo zajistíme my. Snídaně ve stylu švédských stolů a k ostatním chodům… no… hodovní síně budou plné nejlahodnějších pokrmů!
2) K pití budeme mít 50x Moscato, 50x Mosquito, 2x sud piva a 1x sud malinovky pro nealkoholiky, řidiče a další verbeš… Předpokládáme, že je to jen základ a všichni do placu ještě něčím přispějeme. 
3) Chceme udělat výroční trička - návrh pošleme v průběhu týdne.

Od Vás tedy prosíme, co nejdříve:

1) Dejte nám vědět, od kdy do kdy přijedete
2) Předem zálohu na náklady(jídlo, pití a další): 250,-Kč/osoba/den na účet 1726802015/3030 nebo osobně Dušanovi, Slávkovi nebo Honzisovi
3) Dejte nám vědět, jestli chcete tričko.

Nevím, jak vy, ale my už se nemůžeme dočkat!

PS: Rozšířte mezi sebou tuto zprávu  ????

S pozdravem
D+H+S

26.3.2018

Přátelé, kamarádi,
pár z Vás sice již dostalo osobní veřejnou pozvánku ale pro sjednocení...

Je to již 25 let, co jsme poprvé stanuli na prahu Arneštovického tábora a započali novou éru tábornictví. Tuto tradici stále držíme a s ní tvoříme i novou historii pomocí nových a neuvěřitelných příběhů. I když jsme při tom všem v jednom kole, vzpomínáme i na Vás! 
Vy, kteří jste nedílnou součástí dějin Arneštovického tábora, který je již teď legendární a pořád stále oblíbeným. Trochu se divíme, že se o něm ještě neučí ve školách!
Jak už jsme se v úvodu zmínili, je to 25 let... Napadlo nás udělat velkolepou akci, abychom se s Vámi opět v Arne sešli, popovídali si, trochu si zasou...těžili a užívali si plnými doušky atmosféru staré doby.

Tímto Vás srdečně zveme na oslavný víkend, který se koná 28-30.9.2018 v Arneštovicích.
Potvrďte, prosím, Vaši účast a to DO KONCE TOHOTO DUBNA. Samozřejmě pokud jsme na někoho zapomněli, napište nám to do soukromé zprávy, seznam určitě není kompletní.

Těšíme se na Vás,
Ducan, Slávek, Honzis